t.kucinski@bhp3.pl+48 510229550
BHP - to najlepsza polisa ubezpieczeniowa

Usługi Ppoż w BHP3 Łódź

Ppoż w zakładzie pracy

Ochrona przeciwpożarowa to jeden z ważniejszych tematów, związanych z bezpieczeństwem w zakładzie pracy. Często jednak pomija się kwestie zagrożenia pożarowego, a pracownicy nie są szkoleni w zakresie odpowiedniego reagowania na nie. Warto uświadomić sobie, że usługi ppoż mogą znacznie zwiększyć bezpieczeństwo osób codziennie przebywających w danym budynku. W ramach działań ppoż organizowane są kursy, instruktaże, a także wykonywane jest znakowanie placówki i rozmieszczanie sprzętu gaśniczego. Dobrym pomysłem jest również zorganizowanie próby ewakuacji, która pokaże ewentualne błędy przy opuszczaniu budynku i uświadomi wszystkim znaczenie ochrony przeciwpożarowej.

Usługi ppoż na najwyższym poziomie

Jeśli chcą Państwo skorzystać ze sprawdzonych usług ppoż, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy między innymi na terenie miasta Łódź i w innych obszarach centralnej Polski. Kompleksowo zajmiemy się bezpieczeństwem w Państwa zakładzie pracy, m.in. prowadząc szkolenia i sporządzając instrukcje bezpieczeństwa pożarowego.

Firma nasza w ramach prowadzonych działań szkoleniowych i prewencyjnych w zakładach pracy oferuje usługi p-poż  na najwyższym poziomie.

W ramach naszych usług p-poż  i szkoleń ppoż oferujemy: