t.kucinski@bhp3.pl+48 510229550
BHP - to najlepsza polisa ubezpieczeniowa

Obsługa BHP

Obsługa BHP dla firm –  usługi BHP

Świadczymy usługi w zakresie BHP, HACCP i ochrony przeciwpożarowej, kursów pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ochrony środowiska. Obsługa przez firmę zewnętrzną wyspecjalizowaną w BHP to korzystne rozwiązanie mające wpływ na poprawę usług świadczonych przez Państwa Firmę, ma w konsekwencji wpływ na bezpieczeństwo w zakładzie, a tym samym na obniżenie kosztów i brak konieczności zatrudniania dodatkowego pracownika. Zyskują w ten sposób Państwo pewność, że szeroka kwestia BHP w firmie zostają oddane w ręce fachowców, mających doświadczenie, poszerzających swoją wiedzę i będących na bieżąco ze zmianami w prawie. Zasoby naszej firmy są do Państwa dyspozycji!

Korzyści

Korzyści płynące z obsługi BHP dla firm:

Chcemy by umowa obsługi bhp pomiędzy nami, a naszymi klientami była oparta na długofalowym wzajemnym współdziałaniu, którego celem jest maksymalizacja korzyści dla obu stron.

Podejmując decyzję w Państwa Firmie na zlecenie obsługi bhp w swojej firmie pozbywacie się Państwo problemu przeglądania i śledzenia aktualnych zmian w przepisach, które otrzymujecie od służby bhp w „pigułce”. Ponadto obsługa bhp pozwala Państwu skupić się na istotnych sprawach biznesowych pozostawiając kwestię nadzoru bhp w zakładzie specjalistom, dysponującymi wiedzą i doświadczeniem.

Większy nadzór bhp to większe bezpieczeństwo, mniejsze koszty związane z wypadkami a tym samym stabilny rozwój zakładu pracy.

Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji odnośnie możliwości współpracy.

Oferujemy Profesjonalne Szkolenia BHP